Lokacioni juaj
Për të perdorur Më trego rrugen ju duhet te lejoni qasjen në lokacionin tuaj përderisa jeni në faqen e Gjirafa.biz

Shiko pamje 360° këtu?

Kliko hartën në vendin ku doni të kërkoni.
Ju nuk jeni brenda Kosovës, Shqipërisë, apo Maqedonisë
Më trego rrugën

Deshironi ndihmë si te kerkoni?

Kontakto Restaurant Marashi me numër:

+383 45 225 985
+383 49 379 383

Restaurant Marashi

Vatrat Shqiptare, Prizren

Kontakto Restaurant Marashi me numër:

+383 45 225 985
+383 49 379 383
Kthehu te Ballina

Restaurant Marashi

Vatrat Shqiptare, Prizren

Vlerësimi
Vlerëso i pari
Ditët e punës
  • E Hëne 07:30 - 00:00
  • E Marte 07:30 - 00:00
  • E Merkure 07:30 - 00:00
  • E Enjte 07:30 - 00:00
  • E Premte 07:30 - 00:00
  • E Shtune 07:30 - 00:00
  • E Diele 07:30 - 00:00

Restaurant pizzeria, ushqim, pije freskuese, pije alkoolike, kafe, deserte. Të gjitha ushqimet dhe specialitetet e freskëta, të sapo gatuara, ambient i qetë relaksues, me natyrë dhe afër lumit.

Vlerësimet

150
Voto

Të ngjashme

Dergo mesazh Restaurant Marashi
Ky e-mail do ti dërgohet direkt biznesit "Restaurant Marashi"


Raporto Restaurant Marashi

Shpërndaje biznesin
Restaurant Marashi
Shpërndaje biznesnin përmes: