Lokacioni juaj
Për të perdorur Më trego rrugen ju duhet te lejoni qasjen në lokacionin tuaj përderisa jeni në faqen e Gjirafa.biz

Shiko pamje 360° këtu?

Kliko hartën në vendin ku doni të kërkoni.
Ju nuk jeni brenda Kosovës, Shqipërisë, apo Maqedonisë
Më trego rrugën

Deshironi ndihmë si te kerkoni?

GjirafaMall E verifikuar

Magjistralja Prishtinë-Ferizaj, Km i 6-të, Prishtinë

Kthehu te Ballina

GjirafaMall E verifikuar

Magjistralja Prishtinë-Ferizaj, Km i 6-të, Prishtinë

Vlerësimi
Mënyra e pagesës
Para ne dore
Kartele Krediti
Kartele Debiti
Keste
Transfere Bankare
PayPal
Ditët e punës
  • E Hëne 07:00 - 01:00
  • E Marte 07:00 - 01:00
  • E Merkure 07:00 - 01:00
  • E Enjte 07:00 - 01:00
  • E Premte 07:00 - 01:00
  • E Shtune 07:00 - 01:00
  • E Diele 07:00 - 01:00

GjirafaMall është platforma më e avancuar dhe më e sigurt për shitje online. Ajo është qendra e parë tregtare online në Kosovë me mbi 120,000 produkte nga të gjitha kategoritë si: Auto, Librari, Shtëpi, Aksesorë, Veshje, Fëmijë, Teknologji, Kozmetikë, Shëndet, Sport, Vegla Pune, Ushqim & Pije. Blerjet mund t'i bëni me njërën nga 5 mënyrat e pagesës duke përfshirë edhe atë me para në dorë.

Vlerësimet

150
Voto
Dergo mesazh GjirafaMall
Ky e-mail do ti dërgohet direkt biznesit "GjirafaMall "


Raporto GjirafaMall

Shpërndaje biznesin
GjirafaMall
Shpërndaje biznesnin përmes: