Lokacioni juaj
Për të perdorur Më trego rrugen ju duhet te lejoni qasjen në lokacionin tuaj përderisa jeni në faqen e Gjirafa.biz

Shiko pamje 360° këtu?

Kliko hartën në vendin ku doni të kërkoni.
Ju nuk jeni brenda Kosovës, Shqipërisë, apo Maqedonisë
Më trego rrugën

Deshironi ndihmë si te kerkoni?

Gjirafa50 E verifikuar

Magjistralja Prishtinë-Ferizaj, Km i 6-të, Prishtinë

Kthehu te Ballina

Gjirafa50 E verifikuar

Magjistralja Prishtinë-Ferizaj, Km i 6-të, Prishtinë

Vlerësimi
Mënyra e pagesës
Para ne dore
Ditët e punës
 • E Hëne 09:00 - 21:00
 • E Marte 09:00 - 21:00
 • E Merkure 09:00 - 21:00
 • E Enjte 09:00 - 21:00
 • E Premte 09:00 - 21:00
 • E Shtune 09:00 - 21:00
 • E Diele 09:00 - 21:00

Gjirafa50.com është produkt i krijuar nga Gjirafa, Inc. – si dyqan online i specializuar për teknologjinë më të fundit dhe më të kërkuar. Gjirafa50.com njihet për produktet origjinale, me garancion nga vet prodhuesi dhe me transport falas që dërgon produktet kudo në Kosovë brenda më së shumti 48 orëve. Si mund të realizohen blerje në këtë faqe? Procesi i blerjeve të pajisjeve teknologjike është shumë i thjeshtë. Pasi ta keni hapur faqen me përmbajtjen e specifikave të produktit, ju duhet të klikoni në hapësirën "Shto në shportë" dhe të vazhdoni me procesin e blerjes nëpërmjet butonit “Bëje porosinë”. Per me shume detaje klikoni linkun https://gjirafa50.gjirafa.com/?video=si-te-porosisim-permes-laptopit-ne-gjirafa50 A janë këto produkte origjinale? Ne shesim vetëm produkte origjinale. Të gjitha vijnë të mbyllura në paketimet e tyre të prodhuesit. Për më shumë informata rreth secilit produkt, mund të kërkoni me numrin e tij serial nëpër faqet zyrtare të brendeve. dhe nuk keni qenë në shtëpi/zyre për ta pranuar atë, atëherë ajo porosi do të anulohet. A kanë produktet garancion? Produktet tona posedojnë garancion ndërkombëtar, që do të thotë se në të gjitha pikat e servisimit që janë të autorizuara nga brendet përkatëse mund të bëhet servisimi pa pagesë. Për listën e këtyre pikave të autorizuara ju lutem kontaktoni Kujdesin ndaj Klientit. Nëse nuk ka pika të tilla të autorizuara për brende të caktuara, na e sillni produktin neve dhe brenda 30 ditëve ua kthejmë atë të rregulluar, u ofrojmë ndërrimin e produktit apo u japim kredit në Gjirafa50.com

Lexo më shumë

Kategorites

Vlerësimet

150
Voto

Oferta

Maus pa kabllo HP Z3200 për vetëm 13.50 Euro!

Krijuar: 4 Tetor 2017 në 07:59
Maus pa kabllo HP Z3200 për vetëm 13.50 Euro! Transporti FALAS, porosite tani: http://bit.ly/2xZhZ25
Komento0

   Produkte të reja në Gaming

   Krijuar: 7 Shtator 2017 në 11:52
   A i keni parë produktet e reja që kanë ardhë në kategorinë GAMING? Vizito https://gjirafa50.com/cka-ka-tre/ për ti parë produktet
   Komento0
     Dergo mesazh Gjirafa50
     Ky e-mail do ti dërgohet direkt biznesit "Gjirafa50"


     Raporto Gjirafa50

     Shpërndaje biznesin
     Gjirafa50
     Shpërndaje biznesnin përmes: